Wyszukiwarka

Aktualności

CKS lepszy od Jedności

• autor: Marcin-23, 2014-04-05 18:50

Zawodnicy Jedności Strzyżowice musieli dzisiaj uznać wyższość CKS-u Czeladź, który pokonał nasz zespół 3:0. Nasi gracze zagrali dziś słabo i zwycięstwo drużyny z Czeladzi było bez dwóch zdań zasłużone.

Wynik spotkania zawodnicy CKS-u otwarli w 17. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu różnego, zawodnik gospodarzy skierował głową piłkę do siatki. Drugą bramkę czeladzianie zdobyli w 51. minucie z rzutu wolnego. Wynik meczu gracze CKS-u ustalili w 85. minucie. Zawodnik z Czeladzi pokonał Adriana Kwiatkowskiego będąc z nim sam na sam.

CKS Czeladź – Jedność Strzyżowice 3:0 (1:0)

Ryczko 11, Nowak 51, 85

Skład Jedności: Kwiatkowski – Walczak (55.Majer), Kaszuba, Pawliczak, Kuk (46. Wójcicki) – Sobański, Jaros, Grądzki, Smoliński (72. Siwicki) – Koroś (86. Maziarz), Górczyński

Kolejny mecz gracze Jedności rozegrają w sobotę ze Skalniakiem Kroczyce. Spotkanie zostanie rozegrane w Strzyżowicach o godzinie 16!

• Komentarzy [20]
  • czytano: [1010]

autor: ~mrozek 2014-04-06 09:07:54

avatar pięknie Panowie, co mecz znowu kupiony? czy mysleliscie juz o wieczornym sobotnim melanżu? ŻAL

autor: ~znawca 2014-04-06 11:23:16

avatar kupiony to Ty zostałes na bazarze wiesniaku :D przyjechałbys na mecz i obejrzał a nie siedzisz w szopie a pozniej pierdolisz głupoty na forach trzpieniu ! :0

autor: ~zet 2014-04-06 12:00:12

avatar mecz w Czeladzi nie kupiony,ale przez nikogo "nieposmarowany"by walczyć,więc blamaż,tj. gra po staremu.

autor: zbigmar57 2014-04-06 14:38:22

Profil zbigmar57 w Futbolowo Ale fantastyczni znawcy piłki, żal d... ściska jak się coś takiego czyta:mrozek,znawca,zet.
Hej chłopaki, trochę kultury i umiejętności budowania zdań.

autor: ~Sympatyk 2014-04-07 09:47:29

avatar Zwolnić Janiurka!!!

autor: ~kibic 2014-04-07 15:04:50

avatar Mogli przegrać 7 i tez by nie mogli nic pisnąć słaba ta Jedność bardzo

autor: ~luz 2014-04-08 11:08:18

avatar Jak to jest,że z Rogoźnikiem grają aż miło popatrzeć, a w Czeladzi lipa podobna do Poręby? Jeśli jeszcze Skalniak zgarnie 3 w sobotę to ORŁY mogą zacząć powoli śledzić tabelę tylko już w B klasie.

autor: ~anonim 2014-04-08 11:28:25

avatar zwolnić Janiurka !.

autor: ~zet 2014-04-08 11:30:06

avatar zwolnić Janiurka,bo B klasa jest w zasięgu !.

autor: ~anonim 2014-04-08 14:42:10

avatar Pomysły Przemysława Janiurka chyba się przepalają...

autor: ~Edek 2014-04-08 15:10:29

avatar Ale zawodnicy moim zdaniem za lajtowo podchodzą do meczu. Może i zaangażowanie jest, ale takiego lajtowego podejścia nie powinno być!

autor: ~stary dziad 2014-04-08 18:48:54

avatar Zgadzam sie Edek lajcik u niektorych zabawowo-weekendowych graczy wplywa na calosc nawet jesli Ci weekendowcy mysla ze tak nie jest.Trenera niestety nie bylo(obowiazki zwiazane z praca) wiec i wine popnosi polowicznie,nie gralo 3 zawodnikow z podstawy co tez mialo wplyw,jedni sie spalili inni polozyli lage przy wyniku 2:0.Nawet ze slabszym przeciwnikiem bysmy nie dali rady jesli podejscie bedzie jakie jest.

autor: ~stary dziad 2014-04-08 18:52:33

avatar Powiem wiecej na orlik wychodze bardziej zmotywowawny niz niektorzy z nas na lige, szkoda bo te mecze ligowe cos znacza i dla kibicow i dla dzialaczy klubu pomijajac ze gracze ktorzy sie angazuja w 100% i na treningu i na meczach tez maja juz dosc.

autor: ~do stary dziad 2014-04-08 19:57:36

avatar 3 zawodników z podstawy nie grało? niby kto? bo raczej nikt kto mógłbym zmienić obraz meczu? i druga kwestia - skoro nie było widać zaangażowania to czemu nie było 3-4 zmian w przerwie tylko trzymanie tych co im się nie chciało? chyba ktoś był odpowiedzialny za drużynę na meczu pod nieobecność trenera?

autor: ~kibic 2014-04-09 09:37:53

avatar dopóki beda grali u nas przyjezdni nas reprezentowali to takie podejscie bd niestety, popatrz na dabie wiekszosc wychownków +(juniorzy za kilka lat jak sie nie rozejda beda grali b.dobrze ,w górze siewierskiej w ostatnim meczu z giebłem 7 zawodników z góry grało w podstawie do tego 2 z piekar którzy w górze graja od lat (z przerwa kiedy zawiesono starego znicza) na łąwce 5 zawodników z góry , nie wiem jak sie tam maj psary bo z nimi nie utzrymuje akurat kontaktu , a u nas dopiero jak by płacili to moze by gwiazdy troche wiecej zaciecia miały... a tak najgorszy scenriusz jest taki ze gdybysmy spadli jestem przekonany ze z tej naszej kadry to 30 % zostanie reszta ucieknie...

autor: ~stary dziad 2014-04-09 11:11:05

avatar Nie bylo Gawora,Grzywacza i Darka W. ktory przyjechal dopiero na II polowe, na niektore pozycje nie ma zmienikow wiec nie zawsze jest opcja ,a co do wychowankow ,juniorow itp to od ponad roku jest info ze klub zaprasza wszystkich chetnych ale w Strzyzowicach sie jakos nie garna do grania,zapraszam jak chcesz nas wspomoc i pokazac na co Cie stac na boisku bo na forum jestescie bardzo kreatywni w krytyce!

autor: ~młody dziad 2014-04-09 11:56:12

avatar Panowie, nie zwalajcie winy na trenera i nie piszcie żeby go zwolnic, ludzie dawno takiego trenera nie było w Strzyżowicach, bardzo się angażuje w to co robi, notatki na treningach o danych zawodnikach, przygotowanie do meczu, sam trening i podejście, ciężko o takiego trenera. Bardziej bym krytykował co niektórych zawodników którzy jak to kilku przedmówców wspomniało podchodzą lajtowo, nie myślą o meczu tylko o imprezie która będzie kilka godzin po meczu. Lecz są też w naszej drużyny zawodnicy którzy dają z siebie 100% , angażują się , chodzą na treningi , a nie jak kilka osób nie chodzenie na treningi , lajtowe podejście i zwalanie winy potem na trenera, zastanówcie się najpierw co do swojej postawy treningowej i meczowej zanim podejmiecie temat i zaczniecie się angażowac jak inni .

autor: ~gracz 2014-04-11 10:21:36

avatar 14:45 zbiórka w sobotę chyba tylko po to, żeby kadra przyszła na max 15:15, bo jak zbiórka na 15 to zbieramy się do 15:30.

autor: ~anonim 2014-04-11 14:07:00

avatar Jesli 99% zawodników stawi się na 14:45 to pokażą szacunek!

autor: ~gracz 2014-04-11 17:54:55