Wyszukiwarka

Aktualności

Kolejna porażka Jedności

• autor: Marcin-23, 2015-04-25 19:16

Łazowianka Łazy to kolejny zespół, który okazał się lepszy od Jedności Strzyżowice w rundzie wiosennej. Przeciwnik z Łaz pokonał naszą drużynę 2:0 po bramkach Mateusza Bordela i  Adama Iwińskiego.

Łazowianka wyszła na prowadzenie w 14. minucie spotkania. Sędzia prowadzący spotkanie po faulu naszego zawodnika w polu karnym wskazał na „wapno”, a piłkę na jedenastym metrze ustawił Mateusz Bordel. Karnego Adrian Kwiatkowski obronił, jednak „Adik” odbił piłkę przed siebie i Bordel dopadł do niej kierując ją do bramki. Warto wspomnieć, że Kwiatkowski przystąpił do meczu z kontuzją barku, jednak z powodu braku drugiego bramkarza musiał wystąpić podczas dzisiejszego spotkania. W 42. minucie zawodnicy Jedności mogli wyrównać, ale rzutu karnego nie wykorzystał Tomasz Jaros. Druga bramka dla przeciwka padła w 84. minucie. Jej strzelcem był Adam Iwiński, który wpakował piłkę do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego!

Gra Jedności nie wyglądała dzisiaj katastrofalnie, lecz punktów brak. Łazowianka była dzisiaj tylko minimalnie lepsza. Następny mecz naszych zawodników czeka w piątek. Rywalem podopiecznych Adama Katolika będzie Unia Strzemieszyce.

Jedność Strzyżowice – Łazowianka Łazy 0:2 (0:1)

Bordel 14, Iwiński 84

Jedność: Kwiatkowski – Gaworski, Grądzki (K), Możdżeń, Walczak (74. Kurowski) – Zieliński, Jaros, Płoszański, Krzy. Kowalski, Kry Kowalski (46. Rudziak (63. Grzywacz)) – Katolik (22. Mehlich)