Wyszukiwarka

Aktualności

Jedność deklasuje rywala!

• autor: Marcin-23, 2016-04-30 20:36

Piłkarze Jedności Strzyżowice po bardzo dobrym spotkaniu zasłużenie pokonali KS Giebło 6:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jarosław Ganda (dwie), Leszek Płoszański, Adam Katolik, Tomasz Jaros i Mateusz Koroś.

Jedność zagrała wreszcie na swoim poziomie. Oprócz ładnej gry dla oka, doszła skuteczność, której brakowało w poprzednich meczach i wynik spotkania mówi sam za siebie. Wynik meczu w 14. minucie otwarł Leszek Płoszański, który wykorzystał znakomite podanie Daniela Pietrychy. Cztery minut później Tomasz Jaros wrzucił piłkę w pole karne, a tam Jarosław Ganda skierował ją do bramki rywala i w Strzyżowicach mieliśmy 2:0 dla gospodarzy. Minęły zaledwie trzy minuty, a Jedność zdobyła bramkę numer trzy. Tomasz Jaros przebojowo wszedł w pole karne rywala i wyłożył piłkę Adamowi Katolikowi, który nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w bramce. W 23 minucie podopieczni Krzysztofa Kowalskiego podwyższyli wynik meczu na 4:0. Tym razem bramkę dla naszego zespołu zdobył Tomasz Jaros, a podawał mu Leszek Płoszański. Bramka pomocnika Jedności okazała się ostatnią w pierwszej części spotkania i gospodarze schodzili do szatni z czterobramkową zaliczką.

W drugiej połowie pierwsi gola zdobyli goście. W 54. minucie zawodnik z Giebła pokonał Adriana Kwiatkowskiego po ładnym strzale z siedemnastego metra. W 80. minucie nasz zespół zdobył piątą bramkę. Na listę strzelców wpisał się po raz drugi Jarosław Ganda, a podawał mu Tomasz Jaros, dla którego była to już trzecia asysta w meczu. W 91. minucie wynik spotkania ustalił Mateusz Koroś, który pokonał golkipera gości po podaniu Gandy.

Kolejną okazję do zdobycia trzech punktów nasi zawodnicy będą mieli już w najbliższy wtorek. Wówczas Jedność zmierzy się u siebie z Olimpią Włodowice. Początek spotkania o godzinie 17. Już teraz serdecznie zapraszamy na ten mecz!

Jedność Strzyżowice – KS Giebło 6:1 (4:0)

Jarosław Ganda 18, 80, Leszek Płoszański 14, Adam Katolik 21, Tomasz Jaros 23, Mateusz Koroś 90+1 – Damian Koziński 54

Jedność: Adrian Kwiatkowski – Paweł Gaworski, Szymon Możdżeń, Krzysztof Kowalski, Tomasz Grądzki (K) – Leszek Płoszański (87. Maciej Świetlik), Tomasz Jaros, Daniel Pietrycha, Krystian Kowalski (81. Kamil Klimczyk) – Adam Katolik (70. Mateusz Koroś), Jarosław Ganda

Rezerwa: Mieczysław Postek