Wyszukiwarka

Aktualności

Rezerwy Zagłębia lepsze od Jedności

• autor: Marcin-23, 2016-09-10 19:44

Piłkarze Jedności nadal bez zwycięstwa w lidze. Tym razem lepszym zespołem od naszego okazały się rezerwy I-ligowego Zagłębia Sosnowiec. Rywal wygrał w Strzyżowicach 2:0 po dwóch trafieniach w drugiej połowie meczu.

Pierwsze dwadzieścia minut spotkania, to przewaga rywala, który dłużej utrzymywał się przy piłce oraz stworzył sobie kilka sytuacji bramkowych więcej od naszego zespołu. Od 20. minuty mecz stał się wyrównany, a ostatnie dziesięć minut pierwszej połowy, to przewaga Jedności. Żaden zespół jednak nie zdołał ulokować piłki w bramce i pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej części meczu niemal cały czas przeważali goście, którzy swoją przewagę udokumentowali dwoma trafieniami. W 76. minucie sędzia główny przyznał rywalom niesłusznie rzut rożny, po którym padła pierwsza bramka dla Zagłębia II Sosnowiec. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marcin Mączka wykorzystał bierność naszych graczy w polu karnym i wpakował piłkę do bramki. Sześć minut później wynik spotkania ustalił Jan Janosz, który będąc sam na sam z Kwiatkowskim nie miał problemów ze zdobyciem gola.

Nie można powiedzieć, że gra Jedności w dzisiejszym meczu była słaba, jednak po raz kolejny przegrywamy i pozostajemy na ostatnim miejscu w tabeli. Kolejnym rywalem ligowym Jedności będą Błękitni Sarnów, z którymi zmierzymy się na wyjeździe.

Jedność Strzyżowice – Zagłębie II Sosnowiec 0:2 (0:0)
Marcin Mączka 76,  Jan Janosz 82

Jedność: Adrian Kwiatkowski (K) – Leszek Płoszański, Szymon Możdżeń, Krzysztof Kowalski, Paweł Gaworski – Marcel Ganda (65. Kamil Klimczyk), Tomasz Grądzki, Daniel Pietrycha, Jarosław Ganda (81. Tomasz Klusa), Grzegorz Zieliński (65. Krystian Kowalski) – Michał Bagiński

Rezerwa: Mieczysław Postek, Mateusz Koroś, Ireneusz Walczak, Piotr Cybiński, Tomasz Wiśniewski

Trener: Krzysztof Kowalski

Kierownik drużyny: Marcin Malinowski