Wyszukiwarka

Aktualności

Miłe złego początki

• autor: Marcin-23, 2016-10-30 10:41

Niespodzianki nie było. Piłkarze Jedności Strzyżowice przegrali u siebie z CKS-em Czeladź 5:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Jarosław Ganda. Dla CKS-u trafiali Łukasz Iwanowski, Daniel Płatek, Bartłomiej Borówka i Maciej Lewandowski, który zdobył dwie bramki.

Wynik spotkania otwarł nasz zespół, który w 21. minucie za sprawą trafienia Jarosława Gandy objął prowadzenie. Z prowadzenia długo nie cieszyliśmy się, ponieważ cztery minuty później Adriana Kwiatkowskiego pokonał Łukasz Iwanowski. W 27. minucie sędzia główny podyktował rzut karny dla CKS-u po zagraniu ręką naszego zawodnika w polu karnym. Karnego pewnie wykorzystał Daniel Płatek. W 41. minucie czeladzianie zdobyli swoją trzecią bramkę. Tym razem „Adika” pokonał Bartłomiej Borówka. Kolejne bramki podopieczni Sebastiana Klaty zdobyli w drugiej części spotkania.  W 81. minucie gola na 4:1 zdobył Maciej Lewandowski, który wykorzystał rzut karny za faul naszego gracza. Osiem minut później Lewandowski zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu, ustalając wynik meczu.

Kolejnym rywalem Jedności będzie Orzeł Dąbie, z którym zmierzymy się w sobotę na wyjeździe o godzinie 13:30.

Jedność Strzyżowice – CKS Czeladź 1:5 (1:3)
Jarosław Ganda 21, Łukasz Iwanowski 25, Daniel Płatek (k) 27, Bartłomiej Borówka 41, Maciej Lewandowski 81, 89

Jedność: Adrian Kwiatkowski (K) – Ireneusz Walczak, Krzysztof Kowalski, Tomasz Grądzki  - Grzegorz Zieliński, Kamil Kura (85. Kamil Klimczyk), Jarosław Ganda, Leszek Płoszański, Michał Bagiński, Krystian Kowalski – Tomasz Klusa

Trener: Krzysztof Kowalski

Kierownik drużyny: Marcin Malinowski